KURUMSAL

Mobilya aksesuarları sektörünün önde gelen isimlerinden olan FDS Group Mobilya Aksesuarları; 30 yıllık tecrübesiyle Fikri Turan tarafından Türkiye imalat sektörü eksikliklerini gidermek amacıyla %100 Türk sermayesiyle 2015 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Kuruluşunun ikinci senesinde üretim kapasitesini, ürün kalitesini arttırarak, iki katına çıkartmayı başaran FDS Group Mobilya Aksesuarları, tecrübeli çalışan kadrosuyla, 2.700 m2 kapalı alan üzerinde mobilya aksesuarları, sürgü sistemleri ve bağlantı elemanları üretmektedir.

Ürün çeşitliliği ve kalitesiyle yurt içinde ve yurt dışında dikkatleri üzerine toplamayı başaran FDS Group Mobilya Aksesuarları, patentli birçok ürün seçeneği ve müşteriye özel ürettiği çözümlerle hizmet vermeye devam etmektedir.


Vizyonumuz

Yüksek kapasite üretim gücümüzle, kaliteden ödün vermeyerek tüketiciyi ve isteklerini hep ön planda tutarak tüm Dünya’ya Türk malını ve üretim kalitesini göstermek en önemli hedefimizdir.

Misyonumuz

Türkiye imalat sektörü eksikliklerini gidermek ve %100 Türk sermayesi kullanarak üretim yapmak en temel var oluş nedenimizdir.